Hakkımızda

Hakkımızda


Yeditepe Turizm ve Seyahat Acentesi profesyonel bir “Kurumsal Seyahat Yönetimi” şirketi olup iş ve incentive seyahatleri alanında uzmanlaşmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine uluslararası standartlarda yaratıcı ve yenilikçi bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sahip olduğu know-how ve tecrübesi ile şirketimiz Türkiye‘de binlerce kurumsal firmaya başarı ile hizmet vermiş ve referans gösterilmiştir. Yeditepe Turizm üstün planlama ve operasyonel başarısı ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamayı hedeflemiştir. Müşteri istek ve önceliklerini anlayıp onlarla kurduğu etkili iletişim sayesinde başarılı ve uzun süreli bir çözüm ortaklığı ilişkisi geliştirmektedir.

Kendi alanında uzman ve farklı özellikleri bulunan dinamik ekibimiz, takım olmanın getirdiği sinerji ile daima en iyinin peşinde koşmaktadır. Hizmet verdiği şirketlere sunduğu stratejik seyahat çözümler ile müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlayan insan kaynağımız Yeditepe Turizm’in özel ve farklı olmasını sağlayan en değerli sermayesidir.